Možná je to troufalé, ale s přibývajícím věkem si dovoluji označovat se alespoň za částečného umělce. Hlavní podíl na tom má jakási míra výtvarného cítění, snad i nějaký ten talent a v neposlední řadě velká dávka kreativity. Ta mě ovlivňuje snad úplně ve všem a stále mě nutí něco tvořit..

 

Ač mé první kroky nevedly do lidové školy umění, kde jsem mohla své výtvarné cítění rozvíjet už během základní školy, a ani první středoškolský obor nebyl umělecký, nakonec jsem sebrala všechnu odvahu a drzost doznívající puberty, a za velké podpory kamaráda Milana Šrutky (fotografa, kterému tímto velmi pěkně děkuji) jsem se vydala na talentové zkoušky nově otvíraných uměleckých oborů na stavební průmyslovku v Hodoníně.

 

Od dětství jsem více tíhla k barvám a štětcům než ke kresbě, a proto byl jasnou volbou obor "Užitá malba". Nakonec jsem však vystudovala "Propagační grafiku". Dnes jsem tomu ráda, protože jsem se do grafiky zamilovala, na pár let se mi stala zaměstnáním a dnes ji využívám k různým účelům téměř každý den. Malba mi naopak zůstala velmi příjemným koníčkem..

 

Zhruba v 11 letech mi bylo dopřáno seznámit se s mou další velkou vášní - nádherné barevné líčidla v krásných krabičkách. Tehdy je maminky "vyřadily" do rukou mých kamarádek na hraní. U nás doma nic takového nebylo a já byla úplně očarovaná. S přesunem na střední školu jsem si vždy něco ušetřila - jednou na novou rtěnku, jindy řasenku, a ten fascinující pocit z prvního vyzkoušení přetrvává dodnes..

 

Kam mi paměť dosáhne, tam byl vždy zájem o šperky. Ano, jsem žena, a tyhle třpytivké ozdůbky mě vždycky přitahovaly.. Jako přirozený kreativec jsem neodolala a jednoho dne je začala sama vyrábět.
 

S příchodem třicítky jsem na svůj život začala nahlížet zcela z jiného úhlu a kdesi tam se začal rodit zájem o vytvoření vlastního podnikání.

 

Následující dva roky jsem vše pečlivě promýšlela ze všech možných i nemožných stran, až jsem na to přišla. Nakonec jsem spojila všechny své "UMY" a dnes je profesionálně využívám jak při líčení, tetování, malování, grafice, tak výrobě šperků.

 

A ono označení "UMĚLEC" si snad zasloužím, když jsem:

MAKE-UP ARTIST,

PERMANENT MAKE-UP ARTIST,

TATTOO ARTIST,

GRAPHIC DESIGN ARTIST,

OIL PAINTING ARTIST...

o mně

 

 DOSAŽENÉ VZDĚLÁNÍ: 

 

CERTIFIKÁTY

MasterClass
Řasy
microblading master class
pudr / omré technika
microblading
Permanent 1
Jacquetova masáž
Kosmetika
Řasy
Vizážistika
Make-up Artist

BACKSTAGE

2020
Fleiš Academy Most
Jedlička foto
Míša
líčení
líčení
líčení
líčení
líčení