Šperky je možno zakoupit na FLERU

 

nebo:

721 319 176

studiozet@email.cz

 

(pošlu ihned po přípsání částky na účet)

 

Možnost znovuvyrobení prodaných šperků - s malými odlištnostmi (ruční práce).

 

Více foto - INSTAGRAM

 

Přehled komplet výroby od roku 2010 včetně bižuterie - ZDE

šperky

 

          Studio Zet je také od roku 2010 značkou, pod kterou vznikají originální ručně vyráběné šperky, pro jejichž výrobu jsou dnes již vybírány pouze kvalitní, stálobarevné a dlouhotrvající materiály. Svým vhledem a pojetím jsou poměrně netradiční, ke zvýšení jejich významnosti je využíváno například léčivých minerálních kamenů, tzv. polodrahokamů.

 

1. Šperky z nerezové / chirurgické oceli

 

          Tyto drátkované šperky jsou vyráběny časově náročnou technikou "wirewrapping" - tenkým drátkem se vyplétá tvar vytvořený ze silnějšího drátu. Do výpletu se vkládají různé korálky, kousky mušlí, dřevěné kuličky nebo, mimo jiné, minerály, kterých značka Studio Zet využívá celkem hojně hlavně kvůli zvýšení využitelnosti šperků. Můžete tedy získat na pohled zajímavou ozdůbku, která bude navíc vhodná k vašemu znamení, a ještě vám může být prospěšná svými léčivými či magickými schopnostmi. Studio Zet vyrábí náušnice, náramky, sady, a pracuje s nerezovými drátky, chirurgickou ocelí, rokajlem Toho (JAP) a Preciosa (ČR) a broušenými skleněnými ohňovkami.

 

Každý kus je originál, je nemožné vyrobit jej úplně stejný dvakrát.

 

 

2. Šité kuličky

 

          Ty byly objeveny Studiem Zet před Vánoci 2015/16 a od té doby jich bylo ušito několika velikostí a mnoha barevných kombinací. K jejich výrobě jsou používány broušené skleněné ohňovky a rokajl. Závěsné háčky jsou z chirurgické oceli - vhodné i pro alergiky.

 

 

 

3. Svatební šperky

 

          V létě 2016 bylo Studio Zet požádáno o vytvoření v České republice velice netradičního svatebního šperku do vlasů doplněného dlouhými náušnicemi. Byla to výzva, ale zkusit se má všechno.. Pro výrobu byla použita opět výše zmiňovaná technika "wirewrapping" - nerezové drátky, Preciosa rokajl, Toho rokajl, nano perly, voskované perličky, skleněné ohňovky průhlédné, bílé a platinové. Přichycení bylo provedeno lámaným hřebenem.